Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Luxembourga
Młodzieżowy Zwycięzca Polskiego Klubu

ARTHUS SARRACENIA Majestic Chameleon (FCI)

"Mac"

REPRODUKTOR / STUD DOG

ur: 03.09.2010 r.

hod. Anna Krzemińska-Żuk
wł. Anna Krzemińska-Żuk & Jarosław Żuk

badania:

 HD - A/A (wolny od dysplazji biodrowej)
ED - 0/0
 (wolny od dysplazji łokciowej)
oczy/eyes - czyste/clear
prcd-PRA - OptiGen A - wolny/free (poprzez dziedziczenie)
OptiGen
RD/OSD - Normal/free
 EIC (Excercise Induced Collapse) wolny/free (poprzez dziedziczenie)
 Miopatia (HMLR) - wolny/free - N/N
 Narkolepsja - wolny/free - N/N
Genotyp - eeBB 
(doesn't carry brown/nie niesie genu czekoladowego))
HNPK - wolny/free
DNA Profile Laboklin


galeria >>

potomstwo Arthusa >>


wystawy:

 " 17to miesięczny, biszkoptowy pies, super głowa, piękna górna linia,
dobrze skątowany, piękny tył i piękny front, prawidłowa wielkość, porusza się świetnie"
- j. Martin O'Donoghue (GB)
więcej >>

Szczecin (CACIB), 29.06.2012r.-kl.pośrednia - doskonała-  lokata 1- CWC - res.CACIB - s.Peter Machetanz (DE) - ukończony Championat Polski!
Drzonków (CWC), 04.03.2012r.-kl.pośrednia -
doskonała- lokata 1- CWC - s.A. Sobkowska Dopierała (PL)

Brno (CACIB), 05.02.2012r.-kl.pośrednia - doskonała 2- res.CAC - s.Martin O'Donoghue (GB)
Brno (CACIB), 04.02.2012r.-kl.pośrednia -
doskonała 2- res.CAC - s.Mary O'Donoghue (GB)
Legionowo (CWC), 11.12.2011r.-kl.pośrednia -
doskonała- lokata 1- CWC - s.M. Supronowicz (PL)

Luxembourg (CACIB), 05.11.2011r.-kl.młodzieży-doskonała- lokata 1-MŁODZIEŻOWY CHAMPION LUXEMBOURG -  s.Jorge Naleem (URUGUAY)
Poznań (CACIB), 22.10.2011r.-kl.młodzieży-
doskonała- lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY-NAJLEPSZY JUNIOR -  s.J.Leanning (GB)
Legionowo (KLUBOWA WYSTAWA RETRIEVERÓW), 01.10.2011r.-kl.młodzieży-
doskonała- lokata 1-MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU-NAJLEPSZY JUNIOR - BIS JUNIOR !
-s. M.Brown (UK)& Anthony Allen (UK)
Toruń (CWC), 28.08.2011r.-kl.młodzieży-
doskonała- lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY-NAJLEPSZY JUNIOR- s..R. Niklasiewicz(PL)
Sopot (CWC), 14.08.2011r.-kl.młodzieży-
doskonała- lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY-NAJLEPSZY JUNIOR - BIS JUNIOR3 - s..E. Szeiga-Szeremeta(PL)
Sopot (CACIB), 13.08.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY-j.M.Cyperling(PL)
Koszalin (CWC), 24.07.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY-NAJLEPSZY JUNIOR -j.P.Król(PL)

Inowrocław (CAC), 15.04.2011r. - kl.szczeniąt - o.wielce obiecująca - lokata 1 - BEST PUPPY-s. R.Niklasiewicz (PL)
Głogów (CACIB), 01.2011r. - kl.baby - o.wielce obiecująca - lokata 1 - s. M.Brown (UK)
Legionowo (CWC), 11.12.2010r. - kl.baby - o.wielce obiecująca -
lokata 1 - s. M.Cyperling((PL)

rodowód/pedigree:

Buttonawood McIntosh


MBISS Am./Can.Ch. Beechcroft's Study In Black


Am/Can/Brazil/Grand/PanAm/Intl. Ch.Beechcroft's Perfect Charmer


Ch.Lindall A'Bit Of The Action
Beechcroft's Perfect Gem

Can.Ch. Beechcroft's Stardust

Ch.Beechcroft Citadel CD, WC
Beechcroft's Stargazer
Ch.Buttonwood Fox Hill Ivy


Am/Can.Ch.Tabatha's Knight J.H.C.D.

Am/Can.Ch.Tabatha's Hunterleigh Riot

Ch. Springharbor Sass O'Tabatha, WC
Buttonwood Fox Hill Olivia

Ch. Rainell's The Beat Goes On

Ch.Buttonwood Nikki
Wenie Malmesbury Sable Blues






Ch.CZ, SK Tapeatom Choir Master
Tapeatom Gusto
Sh.Ch.Sandylands Gad-About
Tapeatom Lucy Locket
Tapeatom Libertine Lapema's Leo Of Sandylands
Tapeatom Gilly With A G
Ch.Domenika Sable Blues
 
Dual Ch. Rocheby Union Jack
Lindall Galileo For Rocheby
Rocheby Peppermint
Multi Ch.Fee Sable Blues


FInt.Ch.Multi.Ch.Rocheby Smokescreen
Multi Ch.Bonny Bee Sable Blues





All right reserved © 2006 Sarracenia