CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION ESTONII
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI'13
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA ESTONII'13
ZWYCIĘZCA ESTONII'13 
ZWYCIĘZCA POLSKI'14

 
2 x CRUFTS QUALIFICATION 2014  
CRUFTS QUALIFICATION 2015

DELUXE SARRACENIA Sitkowski Bór (FCI)

"Luksio"


Luksio in age 3yeras

REPRODUKTOR / STUD DOG


galeria - click>>

film / video clip - click >>

potomstwo Deluxa - click >>


ur.: 04.08.2012


hod. Dorota & Marek Waszkiewicz/
Sitkowski Bór
wł. Anna Krzemińska-Żuk & Jarosław Żuk

Doroto, Marku dziękujemy Wam za tego wspaniałego chłopaka!

badania:

HD - A/A
ED - 0/0

oczy/eyes - czyste/clear
prcd-PRA -
OptiGen A - wolny/free
RD/OSD
- wolny/free

EIC - wolny/free
 Miopatia (HMLR) - wolny/free- N/N
 Narkolepsja - wolny/free- N/N
Genotyp - eeBB 
(doesn't carry brown/nie niesie genu czekoladowego))
HNPK - wolny/free
full dentition
DNA Profile- Laboklin

wystawy:

Poznań (CACIB), 19.10.2014r.- kl.championów/champion class - doskonały/excellent 1- CWC & BEST DOG & CACIB & BOS & ZWYCIĘZCA POLSKI 2014 & CRUFTS QUALIFICATION 2015 -    Sędzia/Judge: Viera vitkova (SK)
Kalisz (CAC), 08.06.2014r.- kl.pośrednia/intermediate class - doskonały/excellent
1- CWC -   Sędzia/Judge: Aneta Dopierała (PL)
Antoninek (CAC), 29.05.2014r.- kl.pośrednia/intermediate class - doskonały/excellent
1- CWC - BEST DOG & BOS -   Sędzia/Judge: Andrzej Skrzyński (PL)
Łódź (CACIB), 11.05.2014r.- klasa otwarta/open class - excellent
1- CWC -   Judge: Istvan Janos Antal (ROM)
Berlin-Brandenburg (VDH), natonal show, 29.03.2014 - intermediate class -excellent
2 -res.CAC - Judge: Jan Roger Sauge (Mambrinos kennel)
Berlin-Brandenburg (VDH), internatonal show, 29.03.2014 - intermediate class -excellent
2 -res.CAC - Judge: Ewa Nielsen
Mielno (CAC), 06.01.2014r.- kl.pośrednia/intermediate class - excellent
1- CWC - BOS- ZWYCIĘZCA RASY/BEST OF BREED - BEST OF GROUP !!  -   Sędzia/Judge:  Małgozata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
Świebodzice (CAC), 30.11.2013r.- kl.pośrednia/intermediate class - excellent
1- CWC - ZWYCIĘZCA RASY/BEST OF BREED - BOG4  -   Sędzia/Judge:  Miroslav Vaclavik (CZ)
Poznań (CACIB), 27.10.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent
1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER - BOB JUNIOR -   Sędzia/Judge: Eugenia Fengler (PL)
Poznań (CACIB), 26.10.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent
1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER - BOB JUNIOR - BEST OF BREED !-   Sędzia/Judge: Sean Delmar (Ireland)
Gorzów Wlkp. (CAC), 13.10.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent
1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER- BOB JUNIOR - BEST IN SHOW JUNIOR-1 ! - 
Sopot (CAC), 11.08.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent
1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER- BOB JUNIOR - BEST IN SHOW JUNIOR-1 ! -  Sędzia/Judge:  Julija Aidietiene  (LT) & Viera Vitkova (SK)
Sopot (CACIB), 10.08.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent 1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER -   Sędzia/Judge: Viera Vitkova (SK)
Warszawa (CACIB), 13.07.2013r.- kl.junior - doskonała/excellent 1- BEST JUNIOR  -  Sędzia/Judge: Satu Yla-Mononen (FIN)
Estonia - Talliin (CACIB), 2.06.2013r.- kl.junior - doskonała/excellent
1- BEST JUNIOR - BOB J -  J CAC - NAJLEPSZY PIES - BOS  - "ESTONIAN JUNIOR WINNER 2014", "ESTONIAN WINNER 2013" - CRUFTS QALIFICATION 2014 -   Sędzia/Judge: Juta Haranen (ESTI)

Antoninek (CAC), 29.05.2013r.- kl.junior - doskonała/excellent 1- BEST JUNIOR - NAJLEPSZY PIES - BOS  - ZWYCIĘZCA RASY - BEST OF BREED ! -  BOG 4 -  Sędzia/Judge: Krzysztof Czechowski (PL)
Drzonków (CACIB), 03.03.2013r.- kl.puppy - w.obiecujący/
v.promissing
1- BOB PUPPY -  Sędzia/Judge .Margaret Gardner (UK)
Głogów (CACIB), 28.01.2013r.- kl.baby - w.obiecujący/
v.promissing
1-  Sędzia/Judge: Katerina Pereguda (UKR)
Bydgoszcz (CAC), 25.11.2012r.- kl.baby -  w.obiecujący/
v.promissing
1- BOB BABY - BEST IN SHOW BABY4  - Sędzia/Judge: Viera Vitkowa(SK)


galeria >>


rodowód/pedigree:

Ch. Zinfndel Brigham


Ch.Tullamore's Toblerone


Ch.Sureshot Hyspire Impressive


Ch.Windfall Pipe Major


Ch.Janrod Tammy Whynot



Ch. Tullamores Mikimoto





Can.Ch.Rosanan Barley Corn





Labwell's Take Another Look


Ch.Tabatha's Confection


Ch.Dickendall Davaron Gable


Ch. Dickendall Arnold








Wolvercote Gaity Girl




Tabatha's Confetti WC


Ch. Muskelunge's Top Gun




Ch.
Tabatha's Giggle WC



Ch.Houston Sitkowski Bór







Devonshires Stash

Visions Cain's Mutiny


Sounder's Hear Me Roar



Kelleygreens Amanzing Grace



Devonshires Time For Tia

Timberline Blackthorn Bing

Pine Edge Jus Maid-Rite

Ch.GOLD AMBER Herbu Zadora
 
 

Ahti Aspen Of Finnwoods


Palabras Blu Bayo


Hirsipirtin Xedox


Dominikana Herbu Zadora



Might Be A Show Dog Of tintagel Winds

Coco Chanel Rescator





mob: +48 504 69 44 00
mob: +48 609 89 11 08

sarracenia.ghostdog@interia.pl

All right reserved © 2006 Sarracenia