Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Luxembourga

ANNIE SARRACENIA Majestic Chameleon (FCI)

"Eni"

ur: 03.09.2010 r.

hod. Anna Krzemińska-Żuk
wł. Anna Krzemińska-Żuk & Jarosław Żuk

HD - A/A
ED - 0/0
oczy - czyste

 prcd-PRA - OptiGen A - wolna/clear (poprzez dziedziczenie)
 EIC (Excercise Induced Collapse) wolna/clear (poprzez dziedziczenie)
 

galeria >>

wystawy:

Warszawa (CACIB), 13.07.2013r. - kl.championów - doskonała -druga najlepsza suczka-  res.CACIB sędzia: Satu Yla-Mononen (FIN)
Szczecin (CACIB), 30.06.2013r. - kl.championów -
doskonała - lokata 1-CWC sędzia: Linda Volarikowa (SK)
Estonia, Tallinn (CACIB), 2.6.2013r. - kl.championów -
doskonała - lokata 2- res. CACIB- CAC - sędzia: Juta Haranen (Estonia)
Poznań (CACIB), 20.10.2012r. - kl.otwarta -
doskonała - lokata 1-CWCCACIB-j.Dusko Piljevic (Serbia)
Retriever  Club Championship Show - Warszawa.09.09.2012r. - kl.otwarta -
doskonała - lokata 2 -j.Philippe Lammens(F)
Sopot (CACIB), 12.08.2012r. - kl.otwarta -
doskonała - lokata 1-CWCres.CACIB-j.R.Niklasiewicz(PL)
Bydgoszcz (CWC), 12.02.2012r.-kl.pośrednia -
doskonała- lokata 1- CWC - s. ()
Brno (CACIB), 05.02.2012r.-kl.pośrednia -
doskonała-lokata 1 - CAC - res. CACIB -  s.Martin O'Donoghue (GB)
Brno (CACIB), 04.02.2012r.-kl.pośrednia -
doskonała 1 - CAC - CACIB - s.Mary O'Donoghue (GB)
Głogów (CACIB), 29.01.2012r.-kl.pośrednia -
doskonała 2- res.CACIB - s. R.Morris (GB)
Legionowo (CWC), 11.12.2011r.-kl.pośrednia - doskonała- lokata 1- CWC - s.M. Supronowicz (PL)

Amsterdam (CACIB), 27.11.2011r. - kl.młodzieży - doskonała - lokata 3 (w stawce 25 suczek) - s.C.Jouanchicot (FR)
Luxembourg (CACIB), 05.11.2011r.-kl.młodzieży-
doskonała- lokata 1-MŁODZIEŻOWY CHAMPION LUXEMBOURG -  s.Jorge Naleem (URUGUAY)
Poznań (CACIB), 22.10.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY -
s. S. Firlik(PL)
Legionowo (Klubowa Wystaw Retrieverów), 01.19.2011r. - kl.młodzieży - doskonała - lokata 2 - s.Anthony Allen (GB)
Leeuwarden (CAC), 01-03.09.2011r.- kl.młodzieży - doskonała - lokata 1 ( w stawce 11 konkurentek)- ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY  -NAJLEPSZY JUNIOR!!! -  s. Caudio de Giuliani (IT) & Jos de Cuyper (BE)
Leeuwarden (Euro Dog Show), 01-04.09.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 3 ( w stawce 14 suczek)
Sopot (CWC), 14.08.2011r.-kl.młodzieży-
doskonała- lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY- s..E. Szeiga-Szeremeta(PL)
Sopot (CACIB), 13.08.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1-ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻYNAJLEPSZY JUNIOR-j.M.Cyperling(PL)
Leszno (CWC), 05.06.2011r. - kl.młodzieży - doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY - NAJLEPSZY JUNIOR - BOB -
BIS JUNIOR !!!- BEST IN SHOW !!!
- s. Dave Mithell & Jacky Mithell(GB)


Grudziądz (CWC), 16.04.2011r. - kl.szczeniąt - o.wielce obiecująca - lokata 1 - BEST PUPPY - BIS PUPPY III- s. D.Witkowska (PL)
Głogów(CACIB), 30.01.2011r. - kl.baby - o.wielce obiecująca -- lokata 1 - BEST BABY - BIS BABY I- s. M.Brown (UK)
Legionowo (CWC), 11.12.2010r. - kl.baby - o.wielce obiecująca -
lokata 1 - BEST BABY - BIS BABY IV- s. M.Cyperling (PL)

rodowód/pedigree:

Buttonawood McIntosh


MBISS Am./Can.Ch. Beechcroft's Study In Black


Am/Can/Brazil/Grand/PanAm/Intl. Ch.Beechcroft's Perfect Charmer


Ch.Lindall A'Bit Of The Action
Beechcroft's Perfect Gem

Can.Ch. Beechcroft's Stardust

Ch.Beechcroft Citadel CD, WC
Beechcroft's Stargazer
Ch.Buttonwood Fox Hill Ivy


Am/Can.Ch.Tabatha's Knight J.H.C.D.

Am/Can.Ch.Tabatha's Hunterleigh Riot

Ch. Springharbor Sass O'Tabatha, WC
Buttonwood Fox Hill Olivia

Ch. Rainell's The Beat Goes On

Ch.Buttonwood Nikki
Wenie Malmesbury Sable Blues






Ch.CZ, SK Tapeatom Choir Master
Tapeatom Gusto
Sh.Ch.Sandylands Gad-About
Tapeatom Lucy Locket
Tapeatom Libertine Lapema's Leo Of Sandylands
Tapeatom Gilly With A G
Ch.Domenika Sable Blues
 
Dual Ch. Rocheby Union Jack
Lindall Galileo For Rocheby
Rocheby Peppermint
Multi Ch.Fee Sable Blues


FInt.Ch.Multi.Ch.Rocheby Smokescreen
Multi Ch.Bonny Bee Sable Blues





All right reserved © 2006 Sarracenia